ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Міжміські і туристичні автобуси Scania завоювали серця багатьох людей по всьому завдяки неперевершеному дизайну та високому рівню комфорту для пасажирів. Економія пального, легкість керування і легендарна надійність , що перевірена мільйонами кілометрів, - вагомі факти для вибору автобусів Scania.

 

Scania touring

 

Двох та трьох вісні автобуси Scania Touring, з високо розташованим салоном, відкрили нову лінійку автобусів Scania. Вперше вони були представлені на виставці Busworld у 2009 році.

Сміттєвози на базі шасі Scania спеціально адаптовані до складних умов роботи в Україні. Тому, Scania гарантує рентабельність і надійність на протязі надзвичайно довгого періоду експлуатації.

Стиль і дизайн виконанні компанією Scania, а сучасне виробництво організовано в співробітництві з Higer розташовано в Шанхаї (Китай). Таке вдале поєднання конструкторських і виробничих сил в автобусах Scania Touring дозволило завоювати серця клієнтів у різних куточках світу.

Цей універсальний автобус, який відмінно підходить для оглядових екскурсій по місту або поїздок за місто, відповідає умовам нерегулярних перевезень та/або регулярних перевезень на довгі відстані.

Автобус Scania Touring – це сміливий крок у вашому бізнесі, який дозволить втілити у життя багато ділових можливостей. Разом із ним ви отримуєте потужну спадщину Scania – комплексну підтримку від однієї компанії.

 

Автобуси Scania Higer A80

 

В 2007 році компанії Scania і Higer об'єднали свої зусилля в ході унікального співробітництва, метою якого було створення привабливого і незамінного для мандрівників всього світу автобусу Scania.

Сьогодні Scania Higer A80 надає кожному водію виключно комфортні і приємні умови для роботи. Внутрішній простір салону витримано в єдиному елегантному стилі і відрізняється універсальним плануванням як для міжміських, так і для туристичних поїздок.

Scania Higer A80 радує своїх власників надійною роботою при низьких експлуатаційних витратах.

 

Автобуси Scania IRIZAR I6

 

Scania IRIZAR I6 – це універсальний висококласний автобус, який ідеально підходить до міжміських і туристичних перевезень пасажирів.

В лінійці автобусів Scania IRIZAR I6 займає особливе місце завдяки своїм технічним характеристикам, конструкції, аеродинаміці, уваги до найменших деталей і високому рівню комфорту.

Міжнародна репутація компаній Scania і Irizar дозволила розробити автобус, який є еталоном надійності, надійності і економічної прибутковості

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51