ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

 

Перевезення заморожених продуктів

Для того, щоб бути свіжими, такі продукти як їжа, напої та фармацевтичні препарати потребують зберігання при певних температура. Для перевезення даних продуктів, Вам потрібні вантажівки, на які Ви зможете покластись.

Scania пропонує рефрижератори на базі трейлерів, фургонів, фургонів з причепами, які відповідають високим вимогам надійності і значним терміном безвідмовної роботи. Для цього були сконструйовані автомобіля, що відповідають вимогам розвізних вантажівок, доставки продуктів до багатьох клієнтів та постійних операцій з завантаження та розвантаження. Дані вантажівки зазвичай мають дві або три вісі.

Рефрижератори оснащені  інтегрованими холодильним/підігрівальним агрегатом і можуть бути оснащені різними видами гідробортів в залежності від побажань клієнтів. Холодильні установки можуть бути оснащені або дизельними автономними установками, або генераторами з приводом від двигуна вантажного автомобіля.  Але, незалежно від поставлених вимог,  Scania знайде рішення для забезпечення максимального терміну експлуатації транспортного засобу і забезпечення умов для прибутковості власників вантажівок.

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51