ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

У гірничій промисловості, в будівництві, сільському господарстві, портовому обладнанні, для вирішення самих різноманітних завдань – новий діапазон промислових двигунів Scania – це свобода вибору для кожного замовника. Найбільший діапазон потужності в 9, 13 або 16 літрових двигунах Scania.

Двигуни Scania для гірничої промисловості і будівництва

На будівельних роботах до машин і механізмів, і в першу чергу до їхніх двигунів пред'являють найбільші вимоги. Цілодобово, 365 днів невпинної роботи протягом року – саме за таких умов вибирають надійні двигуни Scania.

Який би двигун Ви не обрали, він має ті ж самі добре відомі переваги Scania – низький рівень споживання пального, низькі витрати на обслуговування і ремонт, добре перевірену якість.

Крім того, двигуни Scania надзвичайно компактні та не мають мертвої ваги. Це означає, що їх легко розмістити та встановити в будівельну техніку будь-якого типу.

Двигуни Scania спроектовані та сконструйовані для найсуворіших і найскладніших умов, що сприяє тривалому строку служби та неперевершеній стабільності роботи. А в разі необхідності технічного обслуговування або ремонту поруч завжди є авторизована станція Scania. Усі двигуни однаково зручні для технічного обслуговування; основні суттєво важливі для обслуговування деталі легко доступні.

Двигуни Scania аграрної промисловості

Коли настає час збирання врожаю, простої або перебої в роботі неприпустимі. У цей період цілодобової роботи вам необхідний двигун Scania, на який можна сміливо покластися аж до тих пір, поки весь врожай не буде знаходитися в коморах. Перевірений і випробуваний впродовж багатьох років, він не підведе.

Врожай не може чекати. Його необхідно зібрати вчасно. Саме тому двигуни Scania спроектовані та сконструйовані для найсуворіших і найскладніших умов, що сприяє тривалому строку служби та стабільній роботі.

А в разі необхідності термінового технічного обслуговування або ремонту поруч завжди є авторизована станція Scania. Усі двигуни однаково зручні для технічного обслуговування; основні суттєво важливі для обслуговування деталі легко доступні.

Стаціонарні двигуни Scania

Водяні помпи для гірничодобувної промисловості, пожежні помпи та інші високонапірні помпи, дробарки для відходів деревини, машини для переробки відходів та інше обладнання, до якого висуваються найвищі вимоги.

Який би двигун ви не обрали, він матиме ті ж самі добре відомі переваги Scania – низький рівень споживання пального, низькі витрати на обслуговування і ремонт, добре перевірену якість.

Крім того, двигуни Scania надзвичайно компактні, а це означає, що їх легко розмістити та встановити в будівельну техніку будь-якого типу.

 

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51