ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Декілька різновидів кабін різної довжини і висоти, широкий вибір двигунів, безліч варіантів шасі дозволять Вам підібрати вантажний автомобіль Scania, що повністю відповідатиме Вашим потребам. 

Вантажні автомобілі Scania cерії P

Вантажівки цієї серії успішно виконують щоденні завдання в сфері дистрибуції товарів, будівництва, міські та регіональні перевезення на невеликі відстані. Вантажні автомобілі Scania серії P ідеально підходять для поїздок по обмеженим будівельним майданчикам і вузьким вулицям міста. 

Вантажні автомобілі Scania cерії G

Вантажні автомобілі Scania серії G – це автомобілі, що стали наступник кроком після  серії Р. Нові Вантажівки даної серії відрізняються не тільки додатковим об'ємом відсіків для зберігання речей і більшим комфортом, але й більшою потужністю з рядними двигунами до 480 к.с. Саме вантажівки серії G користуються великою популярністю в Україні. 

Вантажні автомобілі Scania cерії G

Найпотужніші восьмициліндрові V-образні двигуни Scanіа встановлюються тільки на автомобілі Scania серії R . Моделі даної серії є найбільш потужними, комфортними і укомплектованими. Дані вантажівки використовуються в магістральних міжнародних перевезеннях, а також в умовах підвищеної складності перевезень у будівництві, кар'єрах шахтах та інших об'єктах. 

Важкі автомобілі Scania

Важкі автомобілі Scania для вирішення різних завдань: сортиментовози, вантажівки для перевезення надважких вантажів, техніка для гірничої промисловості

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51