ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Серія G - більше простору, більше потужності більше комфорту

Вантажні автомобілі Scania серії G задають новий рівень комфорту водіям, що займаються магістральними перевезеннями всередині країни та інколи за її межами, доставками об'ємних і легких вантажів і всіма типами завдань на будівельних майданчиках. Всі моделі оснащені просторими кабінами серії G і поставляються у вигляді сідельних тягачів, або вантажних шасі.

Автомобілі Scania серії G можуть комплектуватися п'ятьма різновидами кабін: три види довгих кабін, кабіна без спального місця і укорочена кабіна. Дані автомобілі – це наступний крок після серії Р стосовно внутрішнього простору та сумісності двигунів. Вони відрізняються не тільки додатковим об'ємом для зберігання речей і більшим комфортом. А дозволяють обрати рядні двигуни Scania з потужністю до 480 к.с. – більш ніж достатньо для виконання основних магістральних і позашляховик перевезень.

Різні комбінації шасі, двигуна і кабіни надають можливість подальшого вибору, від різновидів коробок передач і міцності рами до висоти шасі і систем підвіски. Незалежно від вибраних компонентів, Ви завжди можете розраховувати на потужність, економість і продуктивність автомобілів Scania.

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51