ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Серія P - це легкі, зручні, маневрені, з мінімальним споживанням палива, водночас надійні вантажні автомобілі Scania

Як правило вантажні автомобілі Scania серії Р використовуються в будівництві, регіональних і міських перевезень, а також добре справляються з перевезеннями на невеликі відстані. Данні автомобілі оснащені кабінами серії Р, які в свою чергу мають п'ять конфігурацій: три різновиди довгих кабіни, кабіна без спального місця і укорочена кабіна.

Незважаючи на компактний розмір, усі п'ять різновидів кабін забезпечують водієві високий рівень комфорту і зменшують втомлюваність. Враховуючи умови використання – постійні зупинки для завантаження і розвантаження, кабіни вантажних автомобілів Scania серії P водночас поєднують великий робочий простір з легким доступом водія. Вантажівки Scania серії P можуть комплектуватися любим мотором з максимальною потужністю до 420 к.с.

В умовах сучасного міста, вантажні автомобілі Scania ідеально підходять для розвезення вантажів по вузьким міським вулицям і будівельним майданчикам. Така конфігурація дозволяє оптимально розмістити вісі автомобіля для забезпечення найменшого радіусу повороту. Оснащені потужними і легкими рядними двигунами, автомобілі серії Р швидко доставлять вантаж навіть за найбільш екстремальних умов.

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51