ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Серія R - преміум клас у кожній деталі

Моделі серії R мають оптимальний набір кабін для вантажоперевезень на великі відстані і виконання інших транспортних зусиль з мінімальною кількістю зупинок в дорозі. Ці першокласні, просторі, зручні і потужні вантажні автомобілі створені для використання в найважчих умовах і успішно справляються з найбільш складними перевезеннями.

Тільки вантажівки серії R оснащаються кабіною Scania Topline – найбільшою і найкомфортнішою кабіною, яку сконструювала Scania для вантажних перевезень на далекі відстані. Тільки вантажівки даної серії можуть оснащатися двигуном V8 з потужністю до 720 кінських сил.

 
Поряд з кабіною Scania Topline, в залежності від необхідних завдань автомобілі Scania можуть бути оснащені трьома довгими кабінами і кабіною без спального місця. Але, незалежно від вибору, кабіни Scania серії R є найбільш комфортними і найбільш укомплектованими.

Як і всі інші вантажні автомобілі Scania, вантажівки серії R мають довгі переліки двигунів, трансмісій, шасі, системи підвіски і конфігурації мостів. Що надає можливість найбільш оптимально підібрати конфігурацію автомобіля до будь-яких потреб.

Scania R обладнана унікальною системою підтримки водіїв як стандартною опцією.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51