ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

В повсякденній практиці розвезення вантажів на невеликі відставні великому колу клієнтів використовуються вантажні автомобілі з кузовом фургон. Вантажні автомобілі Scania з кузовом фургон – найпоширеніше рішення для розвізної доставки вантажів декільком клієнтам. Перевізники в сфері дистрибуції досить часто віддають перевагу фургонам Scania завдяки високій якості, надійності, функціональності і економічності експлуатації.

Постійно удосконалюючи і впроваджуючи інноваційні технології в вантажні автомобілі, інженери Scania прагнуть створити комфортні і легко керовані автомобілі, що забезпечують швидке і безпечне перевезення. Враховуючи постійні зупинки для завантаження/розвантаження товарів, інженери розробили безліч низьких шасі зі невисокими кабінами. Це дозволяє водіям витрачати мінімальні зусилля для посадки в автомобіль.

Асортимент вантажівок включає в себе легкові 2-х вісні фургони або з колісною формулою 6х2, 6х2/4 для перевезень в умовах міста, потужні тягачі для перевезення важких вантажів, чи легкі автофургони на невеликі відстані. Завдяки гнучкості конструкції, автофургони Scania однаково успішно можуть використовувати як невеликі підприємства, так і гіганти у сфері дистрибуції.

Установка задніх під 'ємних бортів дозволяє використовувати автофургони в багатьох галузях: будівництві, легкій чи харчовій промисловості.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51