ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

Збудовані з великим запасом міцності, вантажівки Scania розраховані на багаторічну роботу. Надійність компонентів гарантує максимальний безвідмовний термін експлуатації, а це дозволить збільшити коефіцієнт віддачі автомобіля і значної економії витрат.

Оскільки вантажівки для локальних перевезень не мають потребу в значних запасах палива, є можливість відмовитися від додаткових баків. А це в свою чергу, завдяки системі Scania EGR, дозволяє урізноманітнити вибір шасі і зменшити час на встановлення кузовів. Ваш автомобіль буде максимально швидко підготовлений до експлуатації, а Ви зможете отримувати прибуток у найкоротші терміни.

Ізотермічні кузови обладнані вбудованими охолоджувачами і обігрівачами і можуть поставлятися з різноманітними задніми під ємними бортами. Якими б не були Ваші потреби – від спеціально адаптованої для потреб бізнесу дизельною холодильною установкою до електрогенератору з приводом від двигуна вантажівки – Scania підбере вигідне і надійне рішення.

Установка задніх під 'ємних бортів дозволяє використовувати автофургони в багатьох галузях: будівництві, легкій чи харчовій промисловості.

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51