ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

Служіння суспільству, забезпечення його безпеки та щоденної кропіткої роботи заради підтримки життєдіяльності міст і інших важливих інфраструктур – важливість функцій, що виконують вантажівки спеціального призначення Scania неможливо переоцінити.

Дані вантажівки невтомно служать спасінню, помочі і захисту людей. Їм під силу найбільш важкі завдання як рятувальні, пожежні і очисні роботи, вивіз побутових відходів, забезпечення обороноздатності і підтримання миру.

ДДуже часто автомобілі спеціального призначення мають вузьку сферу використання. В даному сегменті Scania може запропонувати Вам вигідні рішення на основі необхідної Вам кабіни, двигуна, коробки передач і шасі, щоб Ви завжди були впевненні в можливості виконання найскладніших завдань. Прикладом цього є подвійні кабіни CrewCab і набіних з низьким входом.

Іншою спеціалізацією компанії Scania є транспортні засоби, що працюють на відновлюваних видах пального. Scania постачає вантажівки, обладнані етаноловими двигунами, які мають таку саму ефективність, що й сучасні дизельні двигуни, а також вантажівки, що можуть працювати навіть на 100%-му біодизельному пальному.

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51