ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

Надійність і швидкість, з якою автомобілі Scania здійснюють перевезення, привертає увагу організацій, що займаються миротворчою діяльністю і допомогою постраждалих від стихійних лих.

Широкий вибір компонентів, який забезпечує модульна система Scania, надає можливість водіям і виробникам кузовів можливість створювати автомобілі, адаптовані для специфічних потреб. Модульна система Scania дозволяє знизити вагу сильно навантажених агрегатів. Модульна система Scania забезпечує відмінну взаємозаміняємість агрегатів, завдяки чому відпадає необхідність возити с собою багаточисельні запчастини і інструменти. Крім того, ці вантажівки Scania піддаються ремонту на комерційних СТО з використанням наявності запасних частин для цивільної техніки.

Автомобілі для перевезення особливо великих вантажів

Шукаєте рішення, що забезпечить велику вантажопідйомність і силу тяги?

Лише визначтеся, яка з наших машин для перевезення особливо важких вантажів якнайкраще відповідатиме вашим вимогам. Scania пропонує великий вибір ексклюзивних двигунів, різноманітних комбінацій осей, підвісок, коробок передач і шасі.

Scania для перевезення людей і вантажів

Перевірене рішення на базі найбільш вдалого в світі одиночного шасі.

Всі переваги, якими наділені цивільні автомобілі Scania, виступають на перший план в автомобілях для оборони і миротворчих операцій, оскільки забезпечують паливну економічність в тривалих поїздках, відмінний крутний момент на малих обертах і загальну простоту використання.

Scania з гаковим підйомником

Інноваційна система знімних кузовів гарантує виключну експлуатаційну гнучкість.

Шасі Scania в комбінації з силовими агрегатами для всюдихідного транспорту ідеально підходять для зростаючої кількості рішень із застосуванням гакового автомату підйому, що використовується для сучасних оборонних систем. Загальною висотою до 4 метрів, залежно від вимог щодо маневреності, ці транспортні засоби здатні перевозити контейнери висотою як 2,44 метра, так і 2,6 метра.

Армійські автомобілі Scania для технічної підтримки

Транспортні засоби технічної допомоги – це ще одна галузь, в якій scania користується довірою клієнтів і їх кількість постійно зростає.

Якщо компанія з надання технічної допомоги хоч раз спробує транспортні засоби Scania, вона вже не змінить свій вибір. На те є багато причин: міцні шасі, висока стійкість та велика різноманітність конфігурацій підвіски, осей, силових агрегатів – і це лише кілька переваг. Для військових потреб часто замовляють екіпажні кабіни, що наявні в декількох варіантах.

Самоскиди Scania на службі в армії

Самоскиди є невід'ємною частиною оперативної інженерно-технічної служби.

У цьому сегменті Scania пропонує вантажівки, що поєднують у собі багаторічний досвід роботи у світовій будівельній промисловості та тривалої співпраці з оборонними підприємствами різних держав.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51