ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Несподівані, складні, непередбачувані. Ситуації, коли вогонь з'являєтеся раптово, потребують миттєвої реакції. І питання життя людей – це питання, що вимірюється в секундах.

В таких ситуаціях пожежні і аварійно-рятувальні автомобілі повинні бути готовими швидко доїхати в будь-яку точку міста в будь-який час. В даній сфері спеціальні автомобілі Scania відрізняються надійністю і гарними показниками маневреності. Висока ергономічність робочого місця водія, швидке прискорення, низький гальмівний шлях і вмінні міцно триматися заданого курсу при різких маневрах – Все це дозволяє швидко доїхати в потрібне місце.

Пожежний аварійно-рятувальний автомобіль

Дані автомобілі, як привило мають колісну формулу 4x2 або 4x4, з екіпажною кабіною Scania CREWCAB, що вміщує від 6 до 8 осіб.

Традиційний пожежний аварійно-рятувальний автомобіль досить часто використовуються міськими і муніципальними пожежними командами. Стандартна ємність резервуарів для води становить від 1000 до 4000 літрів. Максимальний об'єм пінної суміші в резервуарі – до 1000 літрів. Окрім стандартного пожежного обладнання даний автомобіль може оснащуватися сходами і спеціальним спорядженням: рятувальними ріжучими інструментами і мобільними електрогенераторами.

Пожежні автоцистерни для води і піни

Пожежні автоцистерни для води та піни можуть оснащатися багатомісними кабінами чи денними кабінами без спального місця на мають різні конфігурацію колісних формул.

Пожежні пінні і водяні автоцистерни традиційно використовують разом з пожежними аварійно-рятувальними автомобілями. Найчастіше оснащаються резервуарами на 10000 л води і 1000 літрів піни. Вони мають більш потужні насоси в порівнянні з аварійно-рятувальними автомобілями, а на кузові монтуються спеціальні монітори.

Рятувальні поворотні драбини та повітряні платформи

Шасі автомобілів Scania добре підходять для установки драбин і гідравлічних підйомних платформ.

Такі автомобілі можуть бути оснащенні різними видами драбин: без спального місця, подвійні для команди і кабіни з низьким входом. Конфігурація шасі може бути різною – до 6 вісних автомобілів. Переважна більшість пожежних бригад потребують додаткового обладнання у вигляді поворотної драбини чи повітряної платформи.

Пожежні рятувальні автомобілі для аеропортів

Дані автомобілі оснащені супер-широкими шинами, що збільшує кліренс та маневреність автомобіля під час подолання перешкод. Вони завжди мають повний привід, автоматичну коробку передач та можуть бути оснащені різними кабінами: від спальних до екіпажних кабін Scania.

Рятувальні машини для аеропортів, у порівнянні зі звичайними рятувальними машинами, є більш досконалими та мають відповідати великій кількості вимог, наприклад з ефективності та максимальній швидкості, включаючи міжнародні та внутрішні авіаційні стандарти. Часто рельєф місцевості навколо аеропорту не дозволяє використовувати звичайні пожежні машини; рятувальні машини аеропорту спеціально сконструйовані таким чином, щоб витримувати дорожні та позадорожні умови.

Багатоцільові універсальні рятувальні машини

Уявіть пожежний автомобіль, що може за декілька хвилин наповнити резервуар для води і піни, і в декілька хвилин переобладнується на повністю оснащений обладнанням автомобіля швидкої медичної допомоги. Таку гнучкість забезпечує гаковий автомат підйому.

Професійні рятувальники – від лісових пожеж до спеціалістів по гасінню промислових об'єктів, швидко переймають інноваційну технологію гакового підйому. Це змінює стратегію дій, підвищує ефективність роботи команди, а з часом навіть і кількість витрат. Тривісні шасі зазвичай комплектуються денною або спальною кабіною.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51