ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

В якості базових шасі снігоприбиральної техніки використовується шасі Scania з колісними формулами 4х2 і 6х4. Кріплення робочих органів снігоприбиральної техніки здійснюється спереду на рамі або на монтажній плиті, ззаду чи збоку – під рамою.

Снігоприбиральні автомобілі Scania використовуються для очистки дорожнього полотна від снігу і льоду. Снігоприбиральна техніка буває наступних видів: плугова, щіткова, роторна, вакуумна, теплова, включає скребкові транспортери і розподілювачі протильодових матеріалів.

Scania пропонує вигідне рішення для вивозу сміття з території домогосподарств, промислових підприємств і громадських організацій. Для рішення даних непростих завдань надійні шасі Scania забезпечують мінімальні витрати на протязі всього терміну експлуатації.

Сміттєвози на базі шасі Scania спеціально адаптовані до складних умов роботи в Україні. Тому, Scania гарантує рентабельність і надійність на протязі надзвичайно довгого періоду експлуатації.

Водії високо оцінили ергономічність, легкість управління, автоматичну трансмісію і систему Scania Opticruise, які незамінні при роботі у межах міста з постійними зупинками. В автомобілі є все необхідне для того, щоб виконувати роботу швидко при мінімальному витрачанні зусиль. Як і всі автомобілі марки, сміттєвози Scania мають високу маневреність і габарити, що дозволяють під'їхати в найбільш складні місця – житлові квартали з щільною забудовою. Крім цього, сміттєвози Scania прості і зручні в експлуатації.

З думкою про охорону навколишнього середовища в поєднанні з низькими витратами на обслуговування і ремонт, а також довгий строк експлуатації, Ви завжди можете покластися на перевірену якість Scania. Система Scania EGR відповідає нормам Евро 5 та EEV і сприяє до 20%-ій економії пального. Ще однією особливістю Scania є перехід на відновлювані види пального. Дизельно-етанолові двигуни застосовуються на міських автобусах Scania ще з 1980-х років, а тепер їх встановлюють і на вантажівках. В залежності від технології виробництва етанолу кількість викидів двооксиду вуглецю можна скоротити аж на 90 %. Двигуни Scania також можуть функціонувати навіть на 100%-му біодизельному пальному.

Сміттєвози Scania з заднім завантаженням

Простота та експлуатаційна гнучкість автомобілів Scania з заднім завантаженням роблять їх найпопулярнішим рішенням для використання у житлових районах. Власники цінують шасі Scania за можливість вибору параметрів конструкції та кузова, а також за виключну ергономічність і просторість кабін. Двигун і коробка передач також можуть бути установлені по індивідуальному замовленню.

Сміттєвози Scania з боковим завантаженням

Бокові навантажувачі – прекрасний вибір для невеликих міст і передмістя. Малогабаритні рішення випускаються в різноманітних варіантах. З допомогою дистанційного керування, водій повністю контролює процес збору сміття, що здійснюється спеціальною автоматизованою системою.

Сміттєвози Scania з фронтальним завантаженням

Машини з фронтальним завантаженням – найкраще рішення для вузьких вулиць та ділянок із обмеженим доступом. Іншою перевагою фронтальних навантажувачів є висока швидкість. Вони успішно використовуються для перевезення відсортованих відходів під час операцій із утилізації. Водії цих автомобілів, які цілий день проводять у кабіні машини, високо цінують виключні переваги Scania: додатковий простір для ніг, просторість, наявність місця для зберігання багажу, комфорт і ергономічні умови керування.

Сміттєвози Scania з гаковим навантажувачем

Машини з гаковим автоматичним навантажувачем залишаються найкращим рішенням для переміщення великих об'ємів сортованих та несортованих матеріалів, призначених для повторного використання, та сміття. Ці вантажівки Scania витримують надзвичайне навантаження навіть після багатьох років експлуатації у важких умовах.

Сміттєвози Scania зі змінним відкідним навантажувачем

Завдяки великій вантажопідйомності та тривалому робочому циклу змінні відкидні кузови у формі ковша чи бункера, як правило, застосовуються на будівництві. Багато операторів віддають перевагу саме транспортним засобам Scania. Чому? Крім того, що видатна надійність та безперебійна робота машин Scania стали запорукою успіху, застосування таких транспортних засобів також сприяє зростанню прибутку компаній.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51