ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

Самоскиди Scania вирізняються поміж інших вантажівок надійністю і довговічністю. Правильність вибору Ви зможете оцінити не тільки на будівництві, але й в балансі Вашого підприємства.

Покупка самоскидів позитивно впливає на Вашу продуктивністю і тим самим збільшить прибутковість Вашого бізнесу. Робота без простоїв – це зекономлені гроші. Адже, менше всього Вам потрібні незаплановані витрати.

Маючи великий досвід, ми створюємо самоскиди, добрі розуміючи Ваші потреби і побажання. Крім цього наші спеціалісти працюють разом з Вами для того, щоб підібрати необхідну специфікацію, яка необхідна для вирішення Ваших завдань. В результаті Ви виберете необхідний саме Вам самоскид.

Продаж самоскидів Scania

Будівельна техніка повинна працювати у будь-яких умовах і при будь-якій погоді. Іноді, навіть незначна поломка самоскиду може привести до затримки здачі об'єкта і штрафним санкціям. Виконавці робіт завжди несуть велику відповідальність – підрядчики і замовники чекають від Вас поставлених завдань в заданий термін. І ніщо не повинно підвести Вас під час виконання контракту.

 
Самоскиди Scania – це надійні автомобілі, створенні для роботи в самих важких умовах. Дані автомобілі зможуть проїхати і на шосе і на бездоріжжі. На крутих підйомах і спусках, по мокрій глині і піску – самоскиди Scania доставлять вантаж вчасно.

Купивши самоскид Scania, Ви забезпечите безперебійну роботу і завжди будете впевнені в доставці вантажів. Самоскиди Scania відповідають самим екстремальним експлуатаційним вимогам. Ми пропонуємо техніку з двигунами різної потужності і різноманітними колісними формулами, в залежності від поставлених Вами завдань.

 

Важкі самоскиди Scania

Важкі самоскиди Scania використовуються для перевезення щебня, руди, вугілля, піску і інших матеріалів по. Вони можуть працювати на шосе, в кар'єрах і бездоріжжю.

Ви можете замовити як важкі самоскиди Scania, що призначені для використання в найбільш сурових умовах в кар'єрах або в шахтах, так і тягачі з напівпричепом-самоскидом з потужними двигунами V8 перевезення матеріалів на залізничну станцію або порт. Якщо Ви бажаєте перевозити важкі матеріали з мінімальними витратами – виберіть важний самоскид Scania.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51