ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51
 

Ми завжди хочемо вибрати вантажівку яка буде потужною, комфортною і з мінімальним споживанням пального. Даним критеріям в деякій мірі відповідають магістральні тягачі з колісною формулою 4х2.

Але, досить часто виникає ситуація, коли вантажні автомобілі переважно експлуатуються на дорогах з твердим покриттям і, водночас, є необхідність виїжджати на ґрунтові дороги чи бездоріжжя. Такими прикладами є доставка вантажу на бурові платформи по Україні, чи доставка матеріалів на будівельний майданчик.

Особливо актуальне дане питання у сільському господарстві у період збирання врожаїв. Де кожна година простою впливає на кількість зібраного врожаю і прибуток господарства. Незважаючи на примхи погоди, вантажівки повинні виїжджати у поле і досить часто на вологий ґрунт після затяжних дощів.

Для таких цілей ідеально відійдуть тягачі і вантажні автомобілі Scania з колісною формулою 6х4. Дві задніх ведучих осі є золотою серединою між експлуатацію тягача по асфальтовим дорогам і необхідністю виїжджати на нестабільний ґрунт. Ведучий тандем приймає на себе велике навантаження від сідельно-зчіпного пристрою і надає можливість приєднати до тягача важкий напівпричеп-самоскид. Крім цього, два ведучих моста, завдяки міжосьову і міжколісному блокуванню, забезпечує надійне зчеплення з дорогою, яке так необхідно при рухові по вологому грунту чи підйому по обледенілому шосе.

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51