ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

Scania для перевезення найрозповсюджених вантажів 

Вам необхідний універсальний тягач для виконання найбільшого кола задач, Scania пропонує безграничну різноманітність. 

Якщо ви займаєтесь перевезенням вантажів загального призначення, Scania виготовить вантажівку саме для Вас, незалежно виду вантажу і маршрутів перевезення. Ваш дилер завжди в найкоротший термін допоможе Вам у виборі шасі, кабіни, двигуна і трансмісії. Кожен перевізник прагне мінімальних витрат пального, найкоротших простоїв, швидкого сервісі і, водночас, найвищої продуктивності, максимальної вантажепід'ємності і найкращого комфорту для водія. Разом зі Scania правильне рішення всього за крок від Вас 

  

 Scania для перевезення об'ємних вантажів  

Велику частину ринку перевезень займають об'ємні вантажі з малою вагою. Дуже часто виникає ситуація, коли вільне місце вантажівки обмежується набагато раніше, ніж вантажопід'ємність тягача. Даний фактор значно зменшує рентабельність перевезень . Тому, Scania, маючи великий асортимент кабін і різних по висоті шасі, може запропонувати Вам найбільш оптимальний варіант комплектації вантажівки, в залежності від типу вантажів, які необхідно перевезти. 

Scania пропонує найнижчу висоту шасі для всіх доступних конфігурацій коліс. Завдяки низькому шасі вантажівок із причепом і фіксованого або знімного кузова максимальний вантажний простір автопоїзда зростає до 120 м3. Супер-низькі тягачі з відповідними мегатрейлерами пропонують вантажний простір приблизно у 100 м3.  

  

Scania для перевезення вантажів з заданим рівнем температури 

Надійність і швидкість перевезень. Ці дві речі особливо цінують перевізники продуктів харчування і медичних препаратів. І саме безвідмовна робота, поряд з високою середньою швидкістю відрізняє автомобілі Scania.  

Завдяки високій якості продукції і світовій сервісній мережі компанія Scania може забезпечити необхідний рівень надійності. А вибравши з широкої лінійки двигунів Scania необхідну потужність і крутний момент, Ви також можете розраховувати на забезпечення необхідної експлуатаційної швидкості. 

 

Scania для перевезення рідин і сипучих вантажів 

Легкі, надійні, прості в керуванні, автомобілі Scania – це гарне рішення для перевезення матеріалів на далекі відстані. Крім того, на всьому шляху Вашого маршруту завжди можна отримати технічну підтримку на найближчій сервісній станції Scania. 

Транспортування рідин та сипучих матеріалів вимагає дотримання точних графіків поставок матеріалів. Ми допоможемо Вам обрати спеціфікацію автомобіля, що оптимально підходить до Ваших робіт – це забезпечить максимальну ефективність роботи вантажних автомобілів при найменших витратах пального. При цьому, комфорт водія, маневреність, керованість і висока безпека ніколи не будуть предметом компромісу і економії.  

Заключаючи кожен новий контакт на поставку матеріалів, разом з вантажними автомобілями Scania, Ви завжди будите впевненні у своїх можливостях.  

Перевезення рідин  

Стабільна робота кожної компанії, фабрики чи заводу залежить від стабільної поставки матеріалів. А графіки поставок закуплених матеріалів досить часто складаються з точністю до хвилини. Тому, при перевезенні палива, молока, хімікатів чи інших рідин будь-які затримки в доставці не допустимі. Для перевезення рідин і хімічних матеріалів важливе дотримання норм безпеки завантаження автомобілів на території заводів, а також відповідність європейським вимогам до перевезення небезпечних вантажів (ADR).  

Перевезення сипучих вантажів 

При перевезення, зерна, борошна, комбікормів, гранульованих продуктів вантажними автомобілями Scania досягається найменші витрати пального. Наш досвід і двигуни з економічними витратами пального забезпечують оптимальну продуктивність вантажних автомобілів в будь-яких умовах експлуатації.  

 

Scania для перевезення автомобілів 

Для перевезення автомобілів необхідно розробити необхідну спеціальну комбінацію вантажного автомобіля і причепу. Scania пропонує комплексні автопоїзди для перевезення автомобілів.  

З низькими шасі і вибором кабін як для тягачів, так і для кузовних вантажівок, вантажні автомобілі Scania візьмуть на себе будь-яку задачу. Ми також надаємо можливість виробниками спеціалізованих платформ адаптувати шасі таким чином, щоб вони відповідали Вашим вимогам. Як завжди Scania пропонує найвищий рівень комфорту і легкості управління автомобілем, навіть коли робоче місце в кабіні обмежене, а розподіл вантажу розраховано відповідно до вимог замовника. 

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51