ТОВ "ПОЛТАВА СКАН"
м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д
тел.: + 38 (067) 500 08 51

 ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ ВАТАЖІВОК SCANIA У СЕРВІСНИХ ЦЕНТРАХ ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ


Інколи, в дорозі, Ваш сервісний центр Scania – це найближчий авторизований сервісний центр партнеру  Scania, в якому можливо, Ви зупинитесь тільки один раз. Але, в будь-якому сервісному центрі Scania, Ви завжди знайдете однаково високий рівень професіоналізму та цілеспрямованості сервісних спеціалістів.

 

Наші сервісні центри допоможуть зробити Ваш бізнес дещо легшим. З думкою про Вашу  справу, ми пропонуємо гнучкі рішення, що допомагають максимально збільшити час безперебійної роботи Вашої техніки для досягнення Ваших цілей.

Наша команда висококваліфікованих спеціалістів готова надати поради по профілактичним оглядам, інтервалам сервісного обслуговування та  необхідним запчастинам. Ви завжди зможете зробити правильні речі в потрібний час. Досить часто професійна порада спеціаліста поряд з вчасним сервісом і необхідними запчастинами допомагає уникнути непередбачені поломки, надмірних витрат на ремонт техніки та втрати дорогоцінного часу. Навіть в період найбільшого навантаження, Ви будете впевненні в надійності Вашої техніки Scania.

 

  

Наша мережа складається з більш, ніж 1500 сервісних станцій обслуговування в 90 країнах світу.  В СТО Scania по всьому світу працює команда з 20 000 спеціалістів,  Всі необхідні роботи будуть проведені швидко та ефективно.

 

 

Для великих будівельних проектів із залученням великої кількості транспортних засобів Scania, ми готові надати пересувні міні-станції, щоб забезпечити належний стан Ваших автомобілів і виконання графіку проекту.

 

 

 

Яндекс.Метрика
© Copyright PoltavaScan 2016. Всі права захищено. ТОВ "ПолтаваСкан".
Адреса: 36008, м. Полтава, вул. Серьогіна, буд. 4д, тел.: + 38 (067) 500-08-51